var ul = document.createElement('ul'); ul.setAttribute('style','background-color:#FFF;list-style-type:none;margin:0;padding:0;font-family:Trebuchet MS,Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif;border:1px solid #e5e5e5; width:100%;'); ul.innerHTML = '
  • TPU
    Ajută cu răspunsul tău!
  • Sănătate Păreri despre cartea Supermintea de Dave Asprey? A citit- o cineva și dacă da cum este? V- a ajutat?...
  • Carieră Salutare vreau sa știu ce flota de curieri glovo, tazz sau bolt food angajează de la 16 ani in București...
  • Sănătate Oare de la ce scade sistemul imunitar, incat persoana ajunge sa raceasca din nimic? Am auzit ca ...
  • Sănătate Sunt frizer si am fost operat de unghie incarnata la picior la unghia cea mare, cei care ati mai fost...
  • Tehnologie Azi mi- am achiziționat iPhone 13 și cum nu am avut până acum aș dori să mă ajutați cu ceva.Cand...
  • Sănătate Salut! Este normal sa am saturatia de oxigen in timpul somnului 94%? Este prima data cand am avut aceasta...
  • Sănătate Buna ma poate ajuta cineva cu, Carte de retete pentru slabit alui Nicolas Aesthetics?
  • Educaţie şi Cultură Generală Daca dam nume la personaje in compunerea de la sub 2, evaluarea nationala, se considera semn? (nume...
  • Sănătate Bună ziua tuturor! Îmi cer scuze nici nu știu să mă exprim prea bine. Am 33 de ani iar în urmă...
  • Educaţie şi Cultură Generală Se poate sa fac facultatea de invatator educator la distanta? Ce părere aveti? Cu practica cum o sa ...
  • Alte întrebări...
  • '; var scriptTag = document.getElementsByTagName('script'); scriptTag = scriptTag[scriptTag.length - 1]; scriptTag.parentNode.appendChild(ul);